Práce ve výškách provádíme pomocí speciální výškové a horolezecké techniky, závěsných lávek a montážních plošin

Tato část firmy se specializuje na provádění výškových a speciálních prací na veškerých výškových a špatně dostupných objektech (panelové domy, komíny, vodojemy, mosty, přehrady, jeřáby, stožáry, větrné elektrárny, haly, průmyslové objekty, kostely, historické památky atd. Ve výškách provádíme veškeré řemeslné, odborné a speciální práce. Převážně jsou to opravy, sanace železobetonových konstrukcí, nátěry a vysokotlaké aplikace nátěrových hmot, vysokotlaké mytí a tryskání abrazivem (suchý led nebo písek), montáže konstrukcí, montáže a malby reklam, klempířské a pokrývačské práce.

Při práci ve výškách používáme nejnovějšího vybavení od firem Singing Rock, Petzl, BEAL a Kong. Při práci klademe důraz na bezpečnost práce našich pracovníků, kvalitně a odborně provedenou práci. K jednotlivým zakázkám práce ve výškách vypracováváme technologické postupy a doporučujeme kvalitní materiály.

Cenové a technologické nabídky realizujeme zcela zdarma.
Práce ve výškách – rychle a spolehlivě – to jsou www.pavouci.cz

Kontaktujte nás na telefonu +420 607 172 779 nebo na emailu info@pavouci.cz a my Vám nabídneme vhodné řešení, termín a nezávaznou kalkulaci.

POSTARÁME SE O VÝŠKY

PAVOUCI s.r.o.    Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

    Zavolejte nám

    +420 773 606 630

    nebo napište

    info@pavouci.cz