Arboristika se specializuje na komplexní péči o stromy a zeleň

Technologie řezu provádíme podle nejnovějších poznatků v arboristice. Pravidelně provádíme nebo se účastníme školení arboristů ohledně nových technologií. Důkazem je získaný certifikát European tree worker. Dále se zúčastňujeme stromolezeckých závodů a spolupracujeme s předními odborníky v arboristice.

Při práci v koruně stromů používáme profesionální vybavení od firem Singing Rock, Petzl, Stihl, Silky, Teufelberger a speciálního arboristického vybavení od předních zahraničních firem.
V arboristice se vyznáme, především díky dlouholeté praxi za které jsme řešili mnoho arboristických problémů. Klademe důraz na bezpečnost práce našich pracovníků. Preferujeme kvalitu a odborně provedenou práci.

Jsme také pojištěni proti škodám způsobeným pracovní činností. Na nás se můžete spolehnout.

Cílem našich služeb je profesionálně odvedená práce s důrazem na kvalitu, efektivitu a spokojenost zákazníka. Arboristické práce provádíme pro veřejný i soukromý sektor.

Kontaktujte nás na telefonu +420 773 606 630 nebo na emailu info@pavouci.cz a my Vám nabídneme vhodné řešení, termín a nezávaznou kalkulaci.

POSTARÁME SE O VÝŠKY

PAVOUCI s.r.o.    Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

    Zavolejte nám

    +420 773 606 630

    nebo napište

    info@pavouci.cz