PavouciVyskove prace a arboristika

Práce ve výškách provádíme pomocí speciální výškové a horolezecké techniky, závěsných lávek a montážních plošin.

 

 

pokračuj
Arboristika se specializuje na komplexní péči o stromy a zeleň

pokracuj
Specializujeme se na obchodní a poradenskou činnost v oblasti zajištění osob ve výškách a nad volnou hloubkou.
eshop pokra
Úvod » Arboristika

ArboristikaArboristika se specializuje na komplexní péči o stromy a zeleň

Technologie řezu provádíme podle nejnovějších poznatků v arboristice. Pravidelně provádíme nebo se účastníme školení arboristů ohledně nových technologií. Důkazem je získaný certifikát European tree worker. Dále se zúčastňujeme stromolezeckých závodů a spolupracujeme s předními odborníky v arboristice.

Při práci v koruně stromů používáme profesionálního vybavení od firem Singing Rock, Petzl, Stihl, Silki a speciálního arboristického vybavení od předních zahraničních firem.
V arboristice se vyznáme, především dlouhým rokům za které jsme řešili mnoho aforistických roblémů. Klademe důraz na bezpečnost práce našich pracovníků. Preferujeme kvalitu a odborně provedenou práci.
Jsme také pojištěni proti škodám způsobeným pracovní činností. Na nás se můžete spolehnout.

Cílem našich služeb je profesionálně odvedená práce s důrazem na kvalitu, efektivitu a spokojenost zákazníka. Arboristické práce provádíme pro veřejný i soukromý sektor.

Kontaktujte nás na telefonu +420 773 606 630 nebo na emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   a my Vám nabídneme vhodné řešení, termín a nezávaznou kalkulaci…